Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Tesettür eşofman modelleri ve fiyatları

Bilindiği üzere eşofman, spor çalışmalarında giyilen, pamuklu veya sentetik kumaştan üretilen ve genellikle iki parçadan oluşan giysilere verilen isimdir. Günümüzde kullandığımız eşofman modelleri, ilk olarak 1970’li yıllara Amerika’da ortaya çıkmıştır. 1990’lı yıllarda ise, günlük kullanıma dahi konu olacak kadar popüler hale gelmişlerdir. Kullanımı son derece rahat olan eşofman modelleri, bu nedenle spor yaparken vücudun rahat etmesini sağlar. Daha da önemlisi, spor sırasındaki teri emer ve rahatsızlık vermesini engeller. Genellikle pamuktan imal edilmelerinin nedeni de budur. Zira pamuk, nefes alan ve cildin terlemesine izin veren bir kumaş türüdür.

Tesettür spor kıyafetleri

Tesettür eşofman modelleri ise, geleneksel eşofmanların tesettür kurallarına uygun olarak üretilmiş halleridir. Görünüm olarak çok fazla bir farklılık göstermezler. Ancak vücut hatlarının belli olmaması için daha bol ve daha kalın olurlar. Üst kısımları ise genellikle klasik tasarımda olduğu gibi fermuarla birleştiren bir monta benzemez. Bel altına, bazen de diz hizasına kadar inen uzunca bir pardösüyü andırır. Ancak kullanım rahatlığı ve kolaylığı bakımından herhangi bir farkı yoktur. Hatta daha rahat bir kullanıma sahip olduğu dahi söylenebilir. Tesettür eşofman modelleri, dini kurallar doğrultusunda üretilmiş ve örtülmesi gereken tüm vücut bölgeleri kapatan giysilerdir. Daha da önemlisi, spor sırasında vücut hatlarının ve ten renginin belli olmasını engellerler. Baş kısımlarında genellikle bir kapüşon bulunsa da, bu bölgenin ayrı bir başörtüsü ile kapatılması daha uygun olacaktır.

Tesettür eşofman satın al

Miss Tesettür web sitesi, bu kategorisi altında birbirinden kaliteli ve güzel tesettür eşofman modelleri satışa sunmaktadır. Tesettür eşofmanlarımız; Al-Marwah, İhvan Tesettür, Kayra, Sportify ve Touche gibi sektör lideri markalar tarafından üstün kalite standartları ile üretilmiştir. S, M, L, XL, XXL, XXL ve 36 – 52 arası bedenlerimiz mevcuttur. Tesettür eşofman modellerimiz spor yaparken giyilebilecekleri gibi, sezon modasına ve renklerine uygun olmaları nedeniyle günlük hayat içerisinde de rahatlıkla kullanılabilir. Her biri değişik bir tasarıma ve pratik bir kullanıma sahiptir. Uygun fiyatlı tesettür eşofman siparişleriniz, kargo ile adresinize dek teslim edilmektedir.