Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Kara çarşaf fiyatlarında indirimler miss tesettür’de

Kara çarşaflar islam inancına sahip tüm kadınların bildiği, pek çoğunun tesettür amaçlı kullandığı kıyafetler olarak biliniyor. Kullanım kolaylığı, vücut hatlarını kesinlikle belli etmemesi ve genellikle siyah renklerin revaçta olması sebebiyle kadınlarda tesettürün sadeliğini ön plana alır kara çarşaflar. Zira kara çarşafların hiç biri dikkat çekici değildir. Üzerinde süslemeye, taşlara, farklı renklere yer verilmemektedir. Kara çarşaflar sırf bu yüzden bayanlar tarafından tesettür giyim açısından sıkça tercih edilmektedirler.

Fiyatları genellikle biraz ürkütücü geliyor bayanlara. Her ne kadar dışarı kıyafeti olduğu için sürekli değiştirme ihtiyacımız olmasa dahi farklı modellerine ihtiyaç duyuyoruz. Özellikle gününün belli bir kısmını dışarıda geçiren bir bayana tek bir tane kara çarşafın yetmesi mümkün olmuyor. Zaten kara çarşaf giyildiği vakit içerisine ne giyildiği çoğu zaman çok önem arz etmiyor, zira görünen yalnızca kara çarşaf oluyor. Bu yüzden yönelmemiz gereken kıyafet alışverişi kara çarşaf ve aksesuarları oluyor.

Kadınlar tercihlerine göre kara çarşafı sade kullanabileceği gibi peçe ve eldivenleri ile de kullanabilirler. Peçeler, tam kapalı veya gözleri açıkta bırakan peçeler olarak tasarlanmaktadır. Peçeler iğneleri ile set halinde satılırlar. Eldivenler ise genellikle siyah ve saten kumaştan üretilirler ve bu şekilde satılmaktadırlar. Şayet kara çarşaf kullanıcı iseniz zaten görüntünün yalnızca temiz ve düzgün olması, çarşafın vücuda oturmaması ve sade görünmesinin önemli olduğunun bilincindesiniz demektir.

Kara çarşaflar, klasik bir mantonun fiyatında satılmaktadırlar. Daha pahalı olanları tamamen piyasanın rekabetçi olmasından kaynaklanmaktadır. Pek çok yer gezmenize rağmen fiyatları hala yüksek buluyorsanız miss tesettürü ziyaret etmelisiniz. Miss tesettürde kara çarşaf fiyatları piyasadaki pek çok kara çarşaf fiyatlarından daha indirimli, daha kaliteli ve daha kullanışlıdır. Dikiş kalitesi, tasarımı, vücuda olan uygunluğu, beden ve renk seçenekleri ile miss tesettürde aradığınız kara çarşafı mutlaka bulursunuz. Üstelik ödeme imkanları ile göz dolduran bir firmadır. Taksitli, kredi kartı ile ve kapıda ödeme yöntemi gibi pek çok farklı alternatifli şekilde ödeme yapabilir ve bütçenizi de yormamış olursunuz.