Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Haşema modellerinde kampanya

Haşemalar her tesettürlü kadının ihtiyacı niteliğinde olan, deniz sezonunun açıldığı şu dönemlerde adeta bir kurtarıcı olarak görülen mayo tipi deniz elbiseleridir. Mayo tipi diyoruz, zira ilk moda olduğundaki gibi tasarımlar artık mevcut değil. İnce kumaşlardan üretilen, vücuda yapışan, denize girdikten sonra vücudu tamamen kamufle edeceği yere, tamamen ortalığa döken bu tür haşemalar sevilmedi. Lakin bu fikirden yola çıkılarak çok çeşitli haşemalar üretildi ve zamanla geliştirilerek bugünkü halini aldı.

Bugün satışta olan haşemaların tamamında gözetilen özellik tesettürlü bir kadının ilgi toplamasını engellemek, vücut hatlarını korumak, gösterişli bir görüntüden uzak tutmak ve en önemlisi suya girildiği zaman haşemanın vücudu belli etmesini engellemek için tasarlanıyor. Buna yönelik kumaşlar kullanılıyor, bu mantıkla dikimler yapılıyor ve bu tasarımlara yönelik renkler kullanılıyor.

Pek çok farklı haşema modelini bulmak mümkün internette. Zira haşemanın modeli ne olursa olsun bayanlar tarafından çok sevilerek kullanılıyor. Kadınlar genelde haşema alışverişi yaparken satıcıların tavsiyelerini dinliyorlar. Bu riskli bir alışveriş dahi olsa kadınların yaşadığı bilinçlenmeler sayesinde sadece satıcı tavsiyesi ile değil, artık internet araştırması ve kullanıcıların tavsiyelerini de baz alması dikkatlerden kaçmıyor. İşte tam olarak bu yüzden haşema üreticileri ürettikleri haşemaların kalitesini yüksek tutmak zorunda kalıyor.

Heşema modelleri her sezon başı kampanyalı olarak satışa sunuluyor. Haşemaların yanı sıra tesettürlü bayanlar için pek çok deniz aksesuarını da yanında ücretsiz veya indirimli olarak satın alabiliyorsunuz. Büyük indirim fırsatlarından yararlanabiliyor, iade ve değişim garantisi verebilen pek çok siteden keyif dolu alışverişler yapabiliyorsunuz. Tesettürlü olmanız koyu renklere bürünmenize de bir sebep değil. Rengarenk tasarımlarla havuz veya deniz modasına ayak uydurabilir, kaliteli kumaşlarla cildinize gereken hassasiyeti gösterebilirsiniz.

Haşema modellerini mutlaka internette satış yapan sitelerden incelemelisiniz. Pek çok ünlü markayı bu sayede piyasada bulamayacağınız indirimlerle bulabilir ve satın alabilirsiniz. farklı ve renkli tasarımlara sahip olabilir, haşema modasını yakından takip edebilirsiniz. unutmayın ki tesettürlü olmanız denize veya havuza girmeniz için engel değildir. Artık eşinizden ve çocuklarınızdan ayrı tatil yapmak zorunda kalmayacaksınız.