Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Yeni sezon Adasea tesettür Mayo Modelleri Miss Tesettür’de

Tesettür mayolar kullanılması kolay, tesettürü sağlayan, dikkat çekmeyen ve sizi tatil yaparken aile, eş ve dostlarınızdan ayırmayan bir deniz kıyafetidir. Yıllardır kadınların en büyük sorunu denize girerken tesettürlerini bozacak olma endişesi ile yüzmekten, deniz keyfinden uzak kalması idi. Sürekli yenilenen moda sektörü elbette bununda bir çaresini buldu. Tesettürlü kadınlar için tasarlanan farklı model, renk ve beden seçeneklerindeki tesettürlü mayolar bir çare niteliğinde.

Yüzmek herkes için huzur verici ve eğlenceli bir aktivitedir. Ayrıca bilindik bütün sporlardan daha faydalı bir spor dalıdır. Yüzme ile zayıflamak çok kolaydır. Üstelik terapi niteliğinde bir aktivitedir. Yüzmekten korkanlar dışındaki herkesin ortak söylemi yüzmenin bedenimizi çok rahatlattığıdır. Bu yüzden ayrım yapmadan herkesin yüzebilmesi, bunun için farklı tasarımların yapılması gerekmektedir. Bu tasarımlardan biri de tesettürlü bayanlar için hazırlanmış olan tesettürlü mayolardır. Tesettürlü mayoları her tesettürlü kadın rahatlıkla kullanabilir, zira tam olarak tesettürün amacı düşünülerek yapılmışlardır.

Tesettürlü mayoların ortak özellikleri dilediğiniz ölçüde bedeninizi gizlemektir. Bu, standart mayo veya bikinilere oranla daha rahat bir tercihtir. Çünkü sürekli olarak mahrem yerlerin açılmasını engellemek zorunda kalmazsınız. Doğal olarak sahilde daha fazla rahat eder ve ilgi toplamazsınız. Tesettürlü mayoların bu ölçüler düşünülerek hazırlanmış olması da elbette hanımları çok mutlu ediyor. Tesettür mayolar konusunda uzman denilebilecek marka ise hiç şüphesiz Adasea’dir. Adasea çok uzun yıllardır mayolar konusunda uzman bir firmadır ve her kadının ihtiyacını karşılayabilecek türden mayolar üretmektedir. Tesettürlü mayo modellerinde ise her sezon yeni değişiklikler yapmakta ve kadınların ihtiyaçlarına yönelik haşema, yarı kapalı veya kapalı tesettürlü mayolar üretmektedir.

Adasea her sezon yeni tesettürlü mayolar tasarlamaktadır. Misstesettur.com.tr ise adasea mayolarının satışını yapmakta olan bir firmadır. Miss tesettür, tesettür mayolar konusunda hassas, uygun fiyatlı satış yapan, taksitli alışveriş, kapıya teslimat ve kredi kartı ile ödeme gibi seçenekleri olan bir firmadır. Siz de adasea mayolarının yeni sezon modellerine misstesettur.com.tr adresinden ulaşabilir ve indirimli fiyatlardan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.