Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Tam kapalı mayo modelleri ve fiyatları

Dinimiz, bilindiği üzere belirli bazı giyim kuralları düzenlemiş olup, her Müslümanın hayatın her anında bunlara uyması gerekmektedir. Bu kurallar, vücut üzerinde örtünmesi gereken bölgeler bakımındandır ve erkek ile kadın için birbirinden farklıdır. Genel olarak, erkeklerin diz kapağı ile göbek arasını örtmesi gerekmektedir. Kadınların ise; el, ayak ve yüz dışında kalan tüm vücut bölgelerini örtülü tutması şarttır. Bu yükümlülük, deniz ve havuz kenarında da devam eder. Diğer bir deyişle plajda dahi bu bölgeleri örtülü tutmak, daha da önemlisi vücut hatlarını belli etmemek gerekir. Bayan haşema modelleri, işte bu amaçla üretilmiştir. Tesettür mayo kategorisinde yer alan bayan haşemalar, dini kurallara göre örtünmesi gereken tüm bölgeleri kapatır. Kolay kuruyan kumaştan imal edildiklerinden, rahat bir şekilde yüzmenizi sağlarlar. Islandıklarında ise vücut hatlarını belli etmezler.

Tam kapalı bayan haşema modelleri

Bayan haşema modelleri, kendi arasında tam kapalı mayo modelleri ve yarı kapalı mayo modelleri olmak üzere ikiye ayrılır. Bu ayrım, mayonun kapattığı vücut bölgeleri bakımındandır. Tam kapalı mayo modelleri, tesettür kurallarına birebir riayet eder. Elleri ve ayakları bileklere dek kapatır. Baş bölgesini de saç ve boyun dâhil olmak üzere örter, sadece yüzü açıkta bırakır. Tam kapalı mayo modelleri, genellikle üç parçadan oluşur. Alt kısmı bir eşofmana benzer. Üst kısmı ise etek kısmı uzun bir feraceyi andırır ancak etek uzunluğu genellikle kalça bölgesini geçmez. Bone kısmı da, saçları ve boynu örter. Tam kapalı mayo modelleri kullanarak denizin ve havuzun keyfini çıkarmak, bir yandan da dini kurallara uygun giyinmek mümkündür.

Uygun fiyatlı tam kapalı mayo satın al

Miss Tesettür web sitesi, satışa sunduğu tam kapalı mayo modelleri ile işte bu rahat ve huzurlu kullanımı hedeflemektedir. Bu kategorimiz altında, Adesea mayo, Ladytes mayo, Pink Rose mayo, Tesmay mayo ve İhvan mayo gibi sektör lideri markaların birbirinden kaliteli tam kapalı mayo modelleri mevcuttur. S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL ve 6XL gibi değişik bedenlerimiz bulunmaktadır. Tam kapalı mayo modellerimizin her biri, üstün kalite standartlarıyla ve sezon modasına uygun renk ile desenlerle üretilmiştir.