Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Bone modelleri ve fiyatları

Bone modelleri, bilindiği üzere düz veya kıvrımlı her çeşit yumuşak kumaş veya maddeden yapılan başlıklara verilen isimdir. Saçı kapatmak için kullanılır. Yüzücülerin ve doktorların sıklıkla kullandığı bone modelleri, tesettür giyim içerisinde de önemli bir yere sahiptir. Zira eşarbın (başörtüsünün) saçların üzerinden kaymamasını ve uzun süreli kullanımlarda dahi sabit kalmasını sağlar. Bone modelleri, eşarptan önce ve saçın üzerine takılır. Hazır boneleri kullanmanız işinizi kolaylaştıracak ve zamandan kazandıracaktır. Bone takıldıktan sonra da, eşarp veya şal modelleri bağlanır. Böylece hem derli toplu ve hem de kalıcı bir görünüm elde edilmiş olur. Diğer bir deyişle, saçınız ile temas eden giysi eşarp veya şal değil, bonenin kendisidir. Bu açıdan, bone modeller tamamlayıcı bir aksesuar sayılır ve eşarp veya şal kullanan her bayan tarafından da tercih edilir.

Başörtüsü bonesi modelleri

Bone modelleri seçimi doğru yapılırsa ve bonenin kendisi de doğru bağlanırsa, başörtünüz sadece sabit değil şık ve zarif de duracaktır. Saçınız ve cildinizle doğrudan temas ettiği için, bone modellerinin imal edildiği materyal önem taşır. Uygulamada; saten, pamuk, penye ve likralı kumaşlar kullanılmaktadır. Likralı kumaşlar daha rahat esneyebildiğinden çoğunlukla tercih edilir. Bone modelleri, klasik boneler ve hazır geçmeli boneler olmak üzere ikiye ayrılır. Klasik boneleri saçın üzerine bağlayarak yerleştirmek kişinin kendisi tarafından yapılır. Hazır geçmeli boneler ise saniyeler içinde saç üzerine takılabilmektedir. Bu nedenle uygulamada hazır geçmeli bone modelleri kullanmak daha doğrudur ve zaman kazandırır. Hatta daha kalıcı sonuç vereceklerini söylemek de mümkündür.

Uygun fiyatlı bone satın al

Miss tesettür web sitesinin bu kategorisinde, hazır geçmeli bone modelleri satışa sunulmuştur. Her biri farklı bir materyalden imal edilmiş bone modellerimiz Armine markası tarafından üretilmiştir. Cilt uyumlulukları test edilmiş olup, özel dokumaları sayesinde cildin hava almasına da izin vermektedirler. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda dahi rahatsızlık hissetmemeniz mümkün olur. Bone modellerimiz çok değişik renk seçeneklerine sahiptir ve kullanacağınız eşarp veya şal modeline göre seçim yapmanız tavsiye olunur. Uygun fiyatlı bone çeşitlerimize altı taksit avantajıyla sahip olmanız mümkündür.