Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Adasea tesettür mayo modellerinde kampanya

Tesettür mayolar muhafazakar kadınların vazgeçilmez yaz kıyafetleri arasında bulunmaktadır. Tesettür mayoların en büyük özelliği tesettür ölçütü her ne olursa olsun, daha muhafazakar bir görüntü sağlamak isteyen her kadını tatmin edecek modeller içermesidir. Tesettür mayo yalnızca haşema olarak düşünülmemelidir zira tesettür mayo denince sadece haşemaları kapmasamadığı bilinmelidir. Özellikle yarı kapalı tesettürlü mayoların günümüzde sıkça kullanılması tesettür mayoların modellerinin nasıl farklılık göstereceğine emsal teşkil ediyor.

Tesettürsüz olan ama bedeninin pek çok bölgesini göstermekten kaçınan bayanlar için tasarlanan yarı tesettürlü mayo modelleri son zamanlarda revaçta. Özellikle tayt ile beraber tunikli takım şeklinde satılan, yarım kollu veya kolsuz mayo modellerini bulmak mümkün. Bu modeller en çok satılan tesettürlü mayo modelleri arasında bulunuyor. Tesettürlü mayonun modeli mi olur diye düşünen ve tesettürlü mayoların yalnızca haşemalardan ibaret olduğunu düşünen bayanlar için oldukça makul bir çözüm olarak görülmektedir.

Deniz sezonunun açıldığı şu dönemlerde eğer bir mayoya ihtiyacınız varsa ve tesettürlü olması şartını kafanızda oluşturduysanız sizlere önerebileceğimiz adasea markası, ülkemizde en çok tercih edilen ve en çok çeşide sahip tesettürlü mayo modelini bünyesinde barındırmaktadır. Gerek haşema gibi tam kapalı tesettürlü mayolar gerekse yarı kapalı tesettürlü mayolar adasea’de rahatlıkla bulunabilmektedir. Adasea mayoları vücuda yapışmayan, kolay kuruyan, açık veya kapalı kadınlar için ayrı ayrı tasarlanmış olan, açılma, sıyrılma ve vücut hatlarını gösterme gibi problemler teşkil etmeyen mayo modelleri ile ön plana çıkıyor. Özellikle gen kız ve çocuklar içinde tasarlamış olduğu modeller ile sadece hanımlara değil, daha genç yaştaki kişilere de hitap ediyor. Aynı zamanda erkekler için şort ve kapri deniz mayosu kıyafetleri de mevcut olduğundan aileniz için tüm mayo ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan ve markadan tedarik etmenize olanak sağlıyor.

Adasea özellikle yaz mevsiminin başı olan içinde bulunduğumuz sezonda büyük indirim kampanyaları ile göze çarpıyor. Bu aylarda yapacağınız tesettür mayo alışverişlerinizde hem karlı çıkıyorsunuz hem de kampanya ve indirimlerden rahatlıkla faydalanabiliyorsunuz. Kaliteli ve uygun fiyatlı tesettürlü mayo modelleri için adasea’yı tercih edin!