Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Yeni sezon tesettür pardesü modelleri

Pardesü modelleri, tesettür giyim modası içerisinde aynı zamanda kış sezonunun başladığını gösteren kıyafetlerdir. Zira bilindiği üzere yaz mevsiminde ve sıcak havalarda ferace modelleri, kış mevsiminde ve soğuk havalarda ise pardesü modelleri tercih edilmektedir. Her iki tesettür giysisi de, görünüm olarak ilk başta birbirine benzer niteliktedir. Nitekim boyundan başlayıp ayak bileklerine kadar inerler ve tam bir örtünme sağlarlar. Aralarındaki fark, kumaş çeşidi ve fonksiyonellik bakımındandır. Feraceler, ince bir kumaştan imal edilir ve üzerlerinden cep barındırmaz. Sadece bir fermuar ile açılıp kapanırlar. Tesettür pardesü modelleri ise daha kalın ve çeşitli kumaşlardan imal edilebilir. Nitekim soğuk havalara uygun olması da bu yüzdendir.

Tesettür pardesü satın al online

Buna ek olarak, pardesü modelleri üzerinde çok sayıda cep bulunur ve kuşak, düğme gibi aksesuarlarla açılıp kapatılmaları da mümkündür. Her iki kıyafet de, tesettür modası içerisinde önemli bir yere sahiptir. Tesettür pardesü modelleri, doğal olarak diğer kıyafetlerin üzerine giyilir ve bir sokak giysisi olarak kullanılır. Gerek günlük hayatta, gerekse de çalışma hayatında kullanım alanı vardır. Bu nedenle oldukça yaygın bir tesettür kıyafeti olup, çok sayıda renk, desen ve kumaş çeşidi ile birlikte üretilmektedir. Aynı şekilde, yeni sezon tesettür pardesü modelleri de tesettür modasına hakim olan akımlar doğrultusunda her yıl güncellenir. Bu değişim aynı zamanda pardesülerin görünümünü de etkileyecek niteliktedir.

Tesettür pardesü modelleri fiyatları

Nitekim yeni sezon tesettür pardesü modelleri, daha sade tasarımların tercih edildiği ve ağırlıklı olarak mavi rengi ile tonlarının kullanıldığı kıyafetlerdir. Dantel ve deri detaylı pardesü modelleri de, bu sezon sıklıkla görebileceğimiz seçenekler arasındadır. Kemerli pardesü modelleri ve gizli düğmeli pardesü modelleri de yaygın olarak kullanılacaktır. Miss Tesettür, sezonu ve modayı yakından takip eden tasarım uzmanları ile yeni sezon tesettür giyim modası bakımından da ihtiyacınız olan tek adres olacaktır. Sektörün önde gelen markalarına ait birbirinden kaliteli yeni sezon tesettür pardesü modelleri, uygun fiyatlarla web sitemizde satışa sunulmuştur. Siparişleriniz kargo ile adresinize dek ulaştırılmaktadır. Kredi kartına taksit kadar, kapıda ödeme seçeneğimiz de mevcuttur.