Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Namaz için özel elbiselerde indirim

Namaz kılmak, dinimiz islamın en baş emirlerinden birisidir. Allah’a olan kulluğumuzu namaz ile gösterir, dualarımızı namaz ile eder, dileklerimizi namaz ile diler, sonsuz dünyada huzur için namazla avunuruz. Namaz kılmak, allah ile aradaki perdeyi kaldırmanın bir yoludur.

Namaz kılarken en önemli husus giydiğimiz kıyafetler ve namaz kılınacak ortamın temiz olmasıdır. Kadınlar için verilen tesettür ölçütü bağlamında namaz kılarken ister açık ister kapalı olun örtünmeniz gerekir. Fakat özellikle kadınların namaz kılarken giyeceği elbiseler çok önemli. Zira açık olan bayanların aniden tesettüre girip namaza durması zor olabiliyor. Hafif, tüm tesettürü bir kıyafet içerisinde sağlayabilecek, kıyafetlerin üzerine dahi olsa giyilebilecek olan elbiseler hiç şüphe yok ki daha çok tercih edilmektedir.

Namaz elbiseleri bu mantıkla üretilmiştir ve ülkemizdeki kadınlar tarafından çok tercih edilen elbiselerdir. Tek parça ve bir kerede giyilebilen, kendinden baş örtüsü olan namaz elbiseleri pek çok kadının tercihi olmayı başarmıştır. Özellikle namaz kılarken ve daha sonra tüm ibadetler esnasında rahatlıkla kullanılabilen bu elbiseler sayesinde ibadetlerinizde rahatlığı yaşayacaksınız. Aynı zamanda oldukça sade ve şık olan namaz elbiseleri şimdi oldukça indirimli fiyatlarla sitemizde satılmaktadır. Uygun fiyatlar, taksitli alışveriş imkanları sayesinde hem hesaplı hem de çok kaliteli kumaşlardan üretilmiş namaz elbiselerine bir tık kadar uzaktasınız. Kaliteli ve güvenilir online alışverişin farkına ve keyfine varın!