Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Kaban manto modelleri ve fiyatları

Bilindiği üzere, kaban manto modelleri soğuk havalarda, mevcut giyeceklerin üstüne giyilen kalın kumaştan giysiye verilen isimdir. Genellikle dizin aşağısına kadar uzanır, soğuğu engellemek için ağır kumaştan yapılanları tercih edilir. Diz hizasında biten kaban manto modelleri de vardır. Denizci montu, trençkot, mont kaban ve pardesü olmak üzere dört kategorisi bulunur. Bu kategoriler, birbirilerinden kumaş kalınlıkları ve tasarımları bakımında ayrılır. Örneğin pardösü modelleri, en ince kumaşa sahiptir. Mont kaban modelleri ise, içlerinde ayrı bir kürk veya yalıtım malzemesi barındırır. Kaban manto modelleri, özellikle kış mevsimi için üretilmiş kıyafetlerdir. Sıcak yaz aylarında pardösü (veya ferace) modelleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Tesettür manto modelleri

Soğuk havalar için uygun olan kaban manto modelleri, sizi hem soğuktan koruyacak, hem şık görünmenizi sağlayacak ve hem de tesettür kurallarına birebir riayet edecektir. Doğal olarak kalın bir kumaşa sahip olduklarından vücut hatlarının görülmesini engel olurlar. Ancak çoğu model diz altı hizasında bittiği için, ayrı bir pantolon kullanarak tesettürünüzü tamamlamanız gerekmektedir. Baş bölgesini de uyumlu bir eşarp veya şal ile örttükten sonra, estetik ve şık bir kombin oluşturmanız mümkündür. Kaban manto modelleri, ferace ve pardösü modellerine kıyasla daha dayanıklıdır. Zira daha kalın kumaşlardan imal edilirler ve içlerinde yalıtım malzemesi bulunur. Doğru ve uygun seçim yaptıktan sonra, uzun yıllar boyunca kaban manto modelinizi kullanmaya devam etmeniz mümkündür.

Uygun fiyatlı tesettür palto çeşitleri

Miss Tesettür web sitesinin bu kategorisinde, birbirinden kaliteli ve güzel kaban manto modelleri satışa sunulmaktadır. Kaban mantolarımız; 7 İklim, Armine, Bezen, Doque, Güleslem, Kayra, Mislinas, Peçem, Selam ve Semira gibi sektör lideri markalar tarafından üstün kalite standartları ile üretilmiştir. Her biri sezon modasına uygun renk ve desenlere sahiptir. Kaşe kaban, keçe kaban, kapitone kaban, ince kaşe kaban, kaz tüyü kaban ve kapüşonlu kaban gibi çok sayıda modelimiz mevcuttur. 36 – 54 beden arası tüm bedenler stoklarımızda mevcuttur. Kaban manto modellerimizi altı ay taksitle satın almanız mümkündür. 75 TL üzeri siparişleriniz, ücretsiz kargo ile adresinize dek teslim edilmektedir.