Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Anne - Çocuk

Anne ve Bebek Gereçleri

Bebek sahibi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren, bebeğinizi kucağınıza aldığınız ana dek hissedilen tarifi olmayan duygular anneler için adeta bir mucizedir. Kamus olarak bu serüveninizde, bebeğinizin ve sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Anne ve bebek gereçlerini Kamus güvencesiyle online olarak temin edebilirsiniz.

Anne ve Bebek Gereçleri Çeşitleri

Bebeklerimizin hassas, narin bedenlerinin büyümesinde ve gelişmesinde anne bakımı ve ilgisinin önemli bir yeri vardır. Biz de annelerimizin bu dönemlerinde, bebekleriyle olan yolculuklarını eğlenceli ve kolay hale getirmek için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.  Bebeklerimizin ve annelerinin sağlığı için en uygun ve kaliteli anne ve bebek gereçleri çeşitleri, Kamus ile müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Kamus kalitesi ve güvencesiyle, online olarak ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için siz ebeveynlerimize yardımcı olur.

 

·       Bebek Tırnak Eldivenleri

Yenidoğan bebeklerin tırnaklarıyla hassas ciltlerine zarar vermelerini önlemek adına minik elleri için bebek tırnak eldivenleri oldukça kullanışlıdır. Bunun yanında yenidoğan bebeklerin ellerine dokunulduğunda soğuk olduğu hissedilir ve elleri mavimsi renktedir. Bu yönden bebek eldiveni, 0-1 aylık bebeklerin hem keskin tırnaklarıyla ciltlerine zarar vermelerini hem de üşümelerini engeller. Bebeğiniz için en uygun eldivenleri buradan inceleyebilirsiniz.

 

·       Bebek Havlu ve Bornozları

Bebeklerinizin en hassas süreçlerinden biri de banyo sürecidir. Yenidoğan bebekler, doğduktan bir süre sonra pişik, yeni oluşan saçlarda konak oluşumunun önüne geçmek adına sık sık banyo yaptırılmalıdır. Bebeğinizin banyo sonrasında vücut ısısını korumak adına bebek havluları son derece yardımcı olur. Banyo sonrasında ıslak vücuda direkt olarak kıyafet giydirmek onlar için sağlıklı olmayacağı gibi, hassas ciltlerinde pişik oluşumuna da yol açabilmektedir. Bu yüzden tercih edilmesi gereken bebek havlusu türünün özel kumaşa sahip olması, içinde narin ciltlerine zarar verebilecek boya, silikon, plastik gibi herhangi bir madde bulunmamalıdır. Siz de bebekleriniz için en uygun havlu ve bornoz seçeneklerine buradan göz atabilirsiniz.

·       Alıştırma Külotları

Bebeklerde tuvalet eğitimi önemli ve sabır isteyen bir süreçtir. Bebeğinizin tuvalet alışkanlığı edinebilmesi için, bezini bırakma bu sürecin başlangıcıdır. Bu süreçte ailelerin yardımına alıştırma külotları koşmaktadır. Alıştırma külotları sayesinde çocuğunuzun tuvalet alışkanlığı edinmesine yardımcı olabilirsiniz. Buradan bebeğiniz için en doğru alıştırma külotuna göz atabilirsiniz.

·       Bebek Mama Önlükleri

Emzirme çağından biberon ve mamaya geçiş yapan bebekler için son derece kullanışlı olan mama önlükleri, ebeveynler için de çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Birçok farklı bağlama stili ve desenlere sahip olan mama önlükleri kolay temizlenebilirliği ve yıkanabilirliği açısından ebeveynler için vazgeçilmez bir üründür. Siz de birçok farklı mama önlüğüne buradan ulaşabilirsiniz.

 

·       Bebek Patikleri- Ev Ayakkabıları

Bebeklerimizin soğuk havalarda ayaklarını sıcak tutmak için en önemli yardımcılar bebek patikleri ev ayakkabılarıdır. Aynı zamanda bebeklerin atacağı ilk adımlarında onları ayakkabıya alıştırmak için de kullanılabilir. Bebeklerin hassas ve ilgiye ihtiyaç duyan vücutları için giysileri gibi ayakkabıları da özenle seçilmelidir. Siz de bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz patik – ev ayakkabılarına buradan göz atabilirsiniz.

·       Bebek Islak Mendil ve Havluları- Ağız Mendilleri

Yenidoğan bebeklerimizi kucağımıza alırken, hassas ciltlerini korumak adına bebek ağız mendilleri yardımcı olur. Aynı zamanda bebeklerin kusma durumlarında tahriş etmeden temizleme kolaylığı sağlar. Buradaki kategoriden ürün çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.

 

Bebek Mevlit Takımları ve Hastane Çıkışı

Ebeveynler için oldukça kullanışlı bebek ürünlerinin en başında gelen bebek hastane çıkışı setleri, içerisinde yenidoğan bebeklerde ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada bulundurur. Bu sayede hastane ortamında ailelere oldukça kolaylık sağlar.

Yıllardır kültürümüzde devam eden, bebeklerin doğumundan 40 gün sonra yapılan mevlitler geleneğimizde önemli bir yere sahiptir. Bundan dolayı sevimli bebeklerimizin böyle bir günde en güzel kıyafetler içinde görünmesini isteriz. Bebekleriniz için zevkinize uygun hastane çıkışı ve bebek mevlit takımlarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bebek Battaniye

Yumuşak yapısı sayesinde pazen kumaş battaniyeler bebeklerinizin hassas ciltleri için uygundur. Hafifliği sebebiyle bebeklerinizin rahat etmesini ve kış aylarında sıcak tutmasını sağlar. Buradaki kategoriden ürün çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.

 

Emzirme Setleri

Hem bebek hem de anne için emzirme sürecini kolaylaştıran emzirme setleri, sahip olduğu ergonomik yapısı sayesinde bebeğin doğru emzirme pozisyonunda olmasını sağlar. Annenin bebeği kolayca tutmasına yardımcı olan emzirme seti, kişiye göre ayarlanabilir ve rahatlıkla kullanılabilir. Siz de ihtiyacınıza uygun emzirme setlerine buradan göz atabilirsiniz.

 

ANNE VE BEBEK GEREÇLERİ FİYATLARI

 

Kamus olarak bebeğinizin bakımını kolaylaştıracak en iyi ürünlere sahip olmanızı istiyoruz. Bebeklerinizin beslenmeden uykuya kadar olan tüm ihtiyaçlarını Kamus sayesinde bulabilir ve indirimli anne ve bebek gereçleri fiyatlarını web sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

ANNE VE BEBEK GEREÇLERİ SATIN AL

 

Kamus olarak anne ve anne adaylarının favori adresi olmak, onların hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. En kaliteli bebek ürünlerini en uygun fiyata temin edebileceğiniz Kamus, istediğiniz anne ve bebek gerecini Türkiye’nin 81 iline Yurtiçi Kargo ile sizlere ulaştırıyor. Kamus; Kredi Kartı, havale ve EFT’nin yanı sıra kapıda ödeme imkanını da müşterilerine sunmaktadır. Web sitemiz, ihtiyacınız olan anne ve bebek gereçleri satın almanıza yardımcı olacak şekilde sizler için tasarlanmıştır. Siz de bebeğiniz için aradığınız tüm ürünleri web sitemizde bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.