Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Oyunlar

Xbox, Call of Duty Black Ops 6’yı Tanıttı: Game Pass’e Gelecek Mi?

Microsoft’un Xbox Showcase 2024 etkinliğinde, Call of Duty: Black Ops 6 dahil birçok heyecan verici yeni oyun ve konsol tanıtıldı. Black Ops 6’nın öne çıkan detayları arasında, yalnızca çevrimiçi oynanabileceği ve çıkış tarihi olan 25 Ekim 2024’te Xbox Game Pass’e ekleneceği açıklandı. Bu, Xbox Game Pass abonelerinin oyunu çıkış gününde erişebileceği anlamına geliyor.

Activision Blizzard stüdyoları Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen Black Ops 6, 1990’ların başında geçen senaryosuyla dikkat çekiyor. Oyun, yeni hareket sistemi ve popüler “Zombi” moduyla da oyunculara özel deneyimler sunacak.

Etkinlikte ayrıca, uzun süredir beklenen Doom serisinin son oyunu Doom: The Dark Ages ve Xbox’ın diğer popüler oyunlarından biri olan Gears of War da tanıtıldı. Bu oyunlar da Xbox Game Pass aboneleri için lansman gününde erişilebilir olacak.

Microsoft’un Xbox Showcase 2024’te duyurulan diğer oyunlar arasında State of Decay 3, Indiana Jones and the Great Circle, Perfect Dark, South of Midnight, Starfield: Shattered Space, Assassin’s Creed Shadows, Dragon Age: The Veilguard, Metal Gear Solid: Snake Eater, Clair Obscur: Expedition 33 ve Atomfall yer alıyor. Bu oyunlar da Xbox Game Pass’in geniş oyun kütüphanesine eklenerek aboneler için erişilebilir olacak.