Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Rahat ve şık tesettür kombin önerileri

Tesettür giyim son yıllarda kadınların en çok üzerinde durduğu konulardan birisi. Moda alanında pek çok devrim oluyor ve bu devrimlerden birisi hiç şüphesiz ki tesettür giyim. Tesettür giyimin bu kadar yaygınlaşmasının pek çok sebebi var, bunlardan biri ise tesettürlü kadınların artık modaya ayak uydurmak istemesi. Tesettürlü kadınlarda hem şık, hem de inançlarının gereği olan ölçütlerde kıyafetler kullanabilmeleridir.

Günlük hayatın debdebesi arasında herkesin isteği rahat ama aynı zamanda şık görünebilmek. Şık kıyafetlerin genellikle rahatsız olduğunu herkes bilir. Hem şık hem de rahat giyinebilmek ise pek çok kıyafet için oldukça zordur. Fakat tesettür giyimde bu daha fazla mümkündür. Renk renk feraceler ve kaplar, rahat ve şık pantolonlar, dışarı elbiseleri tesettür giyimin şık ve rahat parçalarıdır. Özellikle ferace ile kombinlenen tayt veya pantolonlar tesettürlü bayanların en rahat kurtarıcılarıdır. Üstelik gerek iş hayatında, gerek arkadaşlarla yapılacak günlük bir görüşmede rahatlıkla kullanılabilirler.

Eteklerle kullanılan şık ve rahat bluzler bu senenin en çok tercih edilen tesettür giyim kombinleri arasındadır. Özellikle bol etekler kadınların şıklık ve rahatlık konusunda en çok tercih ettiği parçalar arasında bulunmaktadır.

Tesettür giyim konusunda endişeleriniz olduğunu biliyoruz. Fakat yeni sezon modellerinde kullanılan renk ve desenler sizin bu endişelerinizi silip süpürecek cinsten parçalar. Tesettür giyimin her parçası hem şık hem de rahattır.