HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 38 Kategoride 2656 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yılbaşı İçin Alternatif Hediye Ahşap Yüzükler

20 Aralık 2019 - 422 kez okunmuş
Ana Sayfa » Kültür - Sanat»Yılbaşı İçin Alternatif Hediye Ahşap Yüzükler
Yılbaşı İçin Alternatif Hediye Ahşap Yüzükler Yılbaşı yaklaşırken insanların birbirlerine alacakları hediyeler konusunda oldukça sıkıntılı bir sürece girdiklerini görebilirsiniz. Özellikle her yıl alınan hediyelerden ziyade daha orijinal hediye almak isteyen kişiler bu aşamada kendilerini oldukça zor bir durumda bulmaktadır. Sıradan hediyeler ile ilgili düşünceleriyle birlikte aynı zamanda hediye vereceği kişiye karşı daha özel bir hediye bulmak gerçekten de oldukça zor bir durum. Uzun yıllardır insanların hep aynı tarzda hediyeler alması hem hediyeyi hem de günü sıradan bir boyuta taşımakla birlikte gereken özenin gösterilmediği hissi de oluşturmaktadır.

Alternatif Hediye Arayışı

ahsap-yuzukler-detayYılbaşında sevdiği kişinin kendisini özel hissedebilmesi adına alternatif hediye arayışında olan kişiler için çok fazla seçenek bulunmamaktadır. Tipik yılbaşı hediyelerinden sıkılan insanların daha farklı ve daha özel ürünleri elde etmek ve bu ürünleri hediye ederek karşısında ki kişiye ne kadar özel olduğunu hissettirmek istemesi oldukça önemli bir his olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte alternatif hediye bulmakla birlikte hediye alan kişinin de bu hediyeyi sevmesi ve değer vermesi anlamına gelmektedir. Bu noktada özellikle son dönemde yoğun ilgi gören ahşap yüzük modelleri dikkatleri çekmektedir. Bursa'da ahşap sanatçısı olan Kerem Sertaç Şekür tarafından hazırlanan özel tasarım yüzükler oldukça değerli bir yılbaşı hediyesi olacaktır. Yaptığı tasarımlar sayesinde sıradan yüzüklerin yerine ahşap yüzüklerin ortaya çıkmasını sağlayan ve oldukça önemli bir yılbaşı hediyesi olarak sevdiklerinize verebileceğiniz değerli hediyeler ortaya çıkarmaktadır.

Hediye Ahşap Yüzükler

2007 yılında sadece bir hobi olarak başladığı ardından gelen taleplere yetişemediğini ifade eden Kerem Sertaç Şekür, insanların sevdiklerini özel hediyeler verebilmesi adına oldukça güzel çalışmaların altına imza atmaktadır. Yatığı özel tasarım ahşap yüzükler ile birlikte farklı tasarımlara sahip olan değişik ahşap objelerle de dikkatleri üzerine çeken Şekür, insanların kendilerini özel hissedebileceği birçok çalışma yapmaktadır. Bursa’da çalışmalarına devam eden sanatçı aynı zamanda Türkiye’den ve dünyadan birçok farklı bölgeden hediye ahşap yüzük taleplerinin geldiğini ifade etmektedir. Bu sayede insanların kendileri için özel olarak tasarlanan yüzükleri sahip olmasını sağlamaktadır. Detaylar İçin; http://www.keremsertacsekur.com/ahsap-yuzuk

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika