Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Doğal Taş

Yıldız Düşüklüğüne İyi Gelen Taşlar

Yıldız düşüklüğü, bireyin negatif enerjilere açık olma durumunu ifade eder. Bununla birlikte auranın zayıf olduğu durumlar olarak da tanımlanabilir. Herkesin çevresine yaydığı enerji farklıdır ve bu da auraların farklı olmasının en büyük göstergesidir. Yıldızı yüksek olan bir birey olumlu enerjileri kendine çeker. Ancak hayatında negatif enerjiler var olduğunda kendini daha öfkeli ve gergin hisseder. Peki yıldız düşüklüğüne iyi gelen taşlar nelerdir? İşte yıldız düşüklüğümüze iyi gelen taşlar.

Yıldız Düşüklüğüne Doğal Taşların Etkisi

 

Kehribar

Kehribar taşı bireyin sinirli halini ve mutsuzluğunu ortadan kaldırır. Sakinleştirme ve iyileştirme özelliği vardır. Takı ve aksesuar olarak da tercih edilen bu taş, insanlara ruhsal olarak destek verir.

Kehribar taşının sol bileğe takılması, depresyonu engeller.

Yakut

Yakut taşı, şans taşı olarak da bilinir. Elmas, safir ve zümrüt ile birlikte bilinen özel bir taştır. Bireylerin olumsuz duygulardan arınmasını sağlar.

Yakut taşı sert bir taştır. Ancak taş kullanılmadığı zamanlarda zarar görmemesi adına başka aksesuarlar ile birlikte saklanmamalıdır.

Ametist

Ametist, günümüzde adından sıklıkla söz ettiren enerji dolu bir taştır. Çoğu birey üzerinde yaydığı enerjiyle canlandırıcı bir etki yaratır. Bireyi olumsuzluklardan korur. Herhangi bir odada bulunması, olumsuz enerjinin pozitif enerjiye dönmesini sağlar.

Siyah Obsidyen

Siyah obsidyen, görünümü gibi parlak enerjiler sağlar ve iyimser duyguların beslenmesinde rol oynar. Yüksek stresli bireylerin sakin kalmasını sağlar. Bununla birlikte terapi gücü etkisi vardır ve barışçıl bir enerjiye sahip bir taştır.

Siyah obsidyen taşı, kararsızlık durumlarında bireyin mantıklı bir şekilde hareket etmesine destek verir. Sürekli bulundurulması olumlu etkilerin çoğalmasına yardımcı olur.