Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Doğal Taş

Lüks Gümüş Doğal Taş Kolyeler

Kamus Takı Tasarım farkıyla Lüks Gümüş Doğal Taş Kolyeler sizlere şıklık ve zarafetin yanı sıra pozitif enerjiyi de getiriyor!

 

Yüzyıllardır doğada var olan doğal taşların mücevherat ve süs eşyalarında kullanımının yanı sıra farklı enerjileri çevrelerine yaydıklarına ve hem ruhsal hem bedensel faydaları olduğuna inanılmaktadır. Keza doğadan çıkarıldıktan sonra farklı şekillerde kesilip işlenebilen doğal taşların takı tasarım dünyasının tam merkezine oturduğunu da görmekteyiz. Doğal taşlardan meydana getirilen kolyeler zarafetin ve şıklığın taşıyıcısı olmuşlardır.

Elegantlığın ve sadeliğin bir arada bulunduğu ve bununla da kalmayıp pozitif enerji nevilerini bünyelerinde taşıyan doğal taş kolyeler ile kusursuz estetik görünümü yakalamak mümkün!

Lüks Gümüş Doğal Taş Kolye Çeşitleri ve Özellikleri

Kamus Takı Tasarım’ın sizler için sunduğu Lüks Gümüş Doğal Taş Kolye çeşitleri ve özellikleri ana hatlarıyla aşağıda paylaşılmıştır. Aşağıda doğal taş bilgilerini verdiğimiz kolyeleri pek çok farklı renk ve şekil seçenekleriyle bu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

 • Gümüş Zincir Damla Fosil Kehribar Kolye: Kehribar (amber) taşı ağrıları hafifleten, stresi azaltan, astım ve bronşit hastalıklarına iyi geldiği düşünülen bir taştır. Vücuttaki elektriği indirgeyen kehribarın depresyona iyi geldiğine de inanılmaktadır. Amber olarak da bilinen kehribarın eski çağlarda antibiyotik özellikleri taşıdığına da inanılmıştır. Özellikle Aslan ve Kova burçları ile uyumlu taşlardır.
 • Labradorit Taşı 925 Ayar Gümüş Kolye: Labradorit taşının spiritüel özellikleri olduğuna inanılır. Buna göre kişinin sezgilerini ve ruhsal durumunu kuvvetlendirir, konsantrasyon sağlar ve iç huzuru tesis eder. Verdiği spiritüel enerji ile hayal gücünün gelişimine olanak sağladığı düşünülür. Aslan, Akrep ve Yay burçları ile uyumlu taşlardır.
 • Malahit 925 Ayar Gümüş Kolye: Hem fiziksel hem psikolojik sağlığa iyi geldiği düşünülür. Vücuttaki ağrıları hafifletir, negatif duygu ve düşünceleri pozitife dönüştürerek kişiyi rahatlatır. Stres ve gerilimi azaltır, hafızayı kuvvetlendirir. Mide bulantısı, migren ve vertigo rahatsızlıklarına iyi geldiği iddia edilir. Akrep, Terazi ve Oğlak burçları ile uyumlu taşlardır.
 • Kaplan Gözü 925 Ayar Gümüş Kolye: Fiziksel ve ruhsal açıdan denge sağlar. Astım, baş ağrısı, sindirim sistemi gibi rahatsızlıklara iyi geldiğine inanılır. Kişiye cesaret ve ilham verdiği düşünülür. Oğlak, Koç ve Aslan burçları ile uyumlu taşlardır.
 • Sitrin 925 Ayar Gümüş Kolye: Başarı veya Para taşı olarak da bilinir. Antioksidan etkisi olduğu ve pek çok organa iyi geldiğine inanılır. Depresyondan koruduğu da düşünülür. İkizler, Koç ve Aslan burçlarıyla uyumludur.
 • Lapis Luzuli 925 Ayar Gümüş Kolye: Tansiyon ve tiroid bezlerine iyi geldiği, zihni berraklaştırdığı ve düşünceleri netleştirdiğine inanılır. Terazi, Yay ve Başak burçları ile uyumludur.
 • Pembe Kuvars 925 Ayar Gümüş Kolye: Kalbe iyi geldiği düşünülen mutluluk ve sevgiyi simgeleyen taşlardır. Negatif duygu ve düşünceleri uzaklaştırarak kişiyi pozitif düşünce ve hisler taşımaya teşvik eder. Boğa ve Terazi burçları ile uyumludur.
 • Rodokrozit 925 Ayar Gümüş Kolye: Kişinin manevi yönünü güçlendirir, güven ve özgüven taşıdır. Ruhsal rahatlamanın yanı sıra fiziksel sağlık açısından dolaşım ve sindirim sistemlerine iyi geldiği de düşünülür. Aslan ve Akrep burçlarıyla uyumludur.
 • Amazonit 925 Ayar Gümüş Kolye: Yatıştırıcı özelliğiyle bilinen bir taştır. Sinir sistemine iyi geldiği düşünülür, fevri çıkışları törpüler. Vücudu rahatlatır ve gevşetir. Başak burcu ile uyumlu taşlardır.
 • Oniks 925 Ayar Gümüş Kolye: Topraklama taşıdır, stresi ve kaygıyı azaltır. Özgüven ve ve zihin berraklığı sağlar. Obezite, diş ve ayak rahatsızlıklarına iyi geldiği düşünülür. Koç, İkizler ve Aslan burçlarıyla uyumludur.
 • Ametist Taşı 925 Ayar Gümüş Kolye: Radyasyon ve negatif enerjiden koruduğu düşünülür. Uykusuzluk ve kabuslara karşı iyi gelir ve rahatlatıcıdır. Kalbe ve gözlere iyi geldiğine inanılır. Koç, Yengeç, Balık burçlarıyla uyumludur.
 • Larimar 925 Ayar Altın Kaplama Gümüş Kolye: Şans ve meditasyon taşı olarak bilinir. Strese iyi geldiğine ve tiroidi düzenlediğine inanılır. Aslan ve Balık burçlarıyla uyumludur.
 • Aytaşı 925 Ayar Altın Kaplama Gümüş Kolye: Kadınlık hormonlarını düzenlediğine inanılır. Duyguları dengeler, metabolizmayı hızlandırır ve bu suretle diyet yapanların yardımcısı olur. Yengeç, Balık ve İkizler burçlarıyla uyumludur.
 • Akik 925 Ayar Altın Kaplama Gümüş Kolye: Bedene güç verdiği, cildi koruduğuna inanılır. Stresi azalttığı ve kişiye mutluluk verdiği düşünülür. Oğlak, Kova ve Başak burçlarıyla uyumludur.

 

Lüks Gümüş Doğal Taş Kolye Fiyatları

 

Kamus Takı Tasarım farkıyla Lüks Gümüş Doğaş Taş Kolyeler cazip indirimler ve son derece uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Farklı renk ve çeşitleriyle Lüks Gümüş Doğal Taş Kolye Fiyatları’nı buradan inceleyebilirsiniz.

 

Lüks Gümüş Doğal Taş Kolye Satın Al

 

Kamus Takı Tasarım yurtdışından getirdiği %100 doğal taşları eşsiz tasarımlarıyla sizlere sunuyor. Lüks Gümüş Doğal Taş Kolye satın alabileceğiniz ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyata temin edebileceğiniz Kamus Takı Tasarım, istediğiniz tasarım harikası ürünü Türkiye’nin 81 iline Yurtiçi Kargo ile sizlere ulaştırıyor. Kamus Takı Tasarım, Kredi Kartı, havale ve EFT’nin yanı sıra kapıda ödeme imkanını da müşterilerine sunmaktadır. Kendiniz veya sevdikleriniz için hoşunuza giden ürünleri web sitemizden veya Instagram sayfamızdan sipariş edebilirsiniz.