Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Spor

Cüneyt Çakır, İkinci Maçındaki Performansıyla Beğeni Topladı

EURO 2016’da görev yapan Cüneyt Çakır, ikinci maçında gösterdiği performansla yine otoritelerden “tam not” aldı, turnuva finaline göz kırptı.

A Milliler’in henüz puanla tanışamadığı EURO 2016’da Cüneyt Çakır, yönettiği iki maçtaki harika performansıyla 10 Temmuz’daki finale göz kırptı. Belçika’nın İrlanda Cumhuriyeti’nin 3-0’la geçtiği maçın yıldızı ise 2 gol atan Romelu Lukaku oldu.

HERKESİN BEĞENİSİNİ KAZANDI

Cüneyt Çakır ve ekibi, EURO 2016’ya damga vurmaya devam ediyor. Önce Portekiz-İzlanda maçında hatasız bir yönetim sergileyen Çakır, dün de Belçika-İrlanda Cumhuriyeti mücadelesinde adına yakışır bir yönetim sergileyerek taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı.

TEK HATASI VARDI

Fanatik’in haberine göre, UEFA’dan en yüksek notu alan hakemimiz, maçın daha ilk dakikalarından itibaren sertliğe taviz vermedi, mücadelenin tansiyonunu çok iyi ayarladı, yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun’la birlikte doğru kararlara imza attı. Yalnızca 49. dakikada İrlandalı Long’a ceza alanı içinde yapılan sert müdahaleyi iyi süzemeyen Çakır, yine de turnuvadaki ikinci maçında otoritelerden tam not aldı.