Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Misstesettur.com.tr indirimlerle açıldı

Tesettür giyim artık pek çok ülkede ve dünyanın her köşesinde revaçta olan, pek çok tekstil markasının üzerinde genişçe durduğu bir sektör haline geldi. Tesettürün bu kadar hızla yükselmesinin elbette Müslüman kadınların farklarını ortaya koyma ihtiyacının bir ürünü olarak göze çarpmaktadır. Müslüman kadınların çok uzun yıllardır tesettür tercihlerini karşılayacak bir sektör maalesef yok, var olanlar ise oldukça yetersizdi. Modayı takip edecek, üretken, başarılı ve tasarımcı modacılar işe nihayet bir el attı ve ortaya modern tesettür sektörü çıktı.

Modern tesettür ülkemizde on yılı aşkın bir zamandır faaliyet gösteriyor. Önceleri daha sade, daha koyu renklerle kadınlara hizmet vermeye çalışan, lakin daha klasik üretimler yapan tesettür sektörü artık daha canlı renkler, daha şık dizaynlar ve daha tasarım kıyafetlerle hizmete sunuldu. Pek çok firma tesettür giyim konusunda geniş bir ürün çeşitliliği ile satış yapıyor. Lakin kadınlar her zaman daha fazlasını istiyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında daha renkli kıyafetler, daha desenli, daha çiçekli, daha ince kumaşlarla tasarlanmış kıyafetler satın almak istiyorlar. Elbette bu ihtiyaçlar üreticilerinde gözlerinden kaçmıyor.

Miss tesettür, tesettür kıyafet konusunda tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek için hizmete sunuldu. Modayı takip eden ekibi, kadınların beklentilerini ve ihtiyaçlarını bilen uzman kadrosu ile tesettür kıyafet konusunda hassas, seçici ve beklentisi yüksek olan tüm kadınların tek alışveriş noktası olmaya aday oldu. Üstelik tüm kıyafetlerde yüzde 80’e varan indirimlerle herkesi memnun etmeye geldi.

Misstesettur.com uzun yılların verdiği bir tecrübeye sahip. Sektörde yeni olmayan ve uzun yıllar ünlü markaların tesettür kıyafetlerini satan satış mağazası ile de öncü olan miss tesettür, tesettür kıyafet konusundaki tüm beklentilerinizi ustalıkla karşılıyor. Uygun fiyat, kaliteli tasarımlar ve kumaşlar, her bedene uygun tesettür giyim ile kalbinize taht kurmaya aday olan miss tesettür, kredi kartı, havale ve kapıda ödeme satış yöntemleri ile evinizin rahatlığında farklı ve şık tasarımlar seçmenize yardımcı oluyor. Misstesettur.com siz değerli müşterilerinin memnuniyetini baz alarak hazırladığı onlarca marka ve kategorilerde uzman hizmet veriyor.