Gündem 1 – Son Dakika Gündem Haberleri – Gundem1.com

Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

Moda

Ferace modellerinde renkli tasarımlar

Ferace modelleri, farklı tasarımları ile tesettür modasında önemli bir yere sahiptir. Pardösü modellerine bir alternatif olarak kullanılan feraceler, gerek günlük hayat, gerekse de çalışma hayatı için uygun bir seçimdir. Pardösülerden farklı olarak daha ince bir kumaştan imal edildikleri için, yaz aylarında ve sıcak havalarda giyilmeleri mümkündür. Tek renk, iki renkli, tül detaylı, keten kumaşlı, kot kumaşlı ferace modelleri gibi pek çok seçenek mevcuttur. Bu sayede, hayatın her alanında ve her yerde giyilmeleri mümkün olmaktadır. Hatta püsküllü ferace, dantelli ferace, suni deri ferace gibi özel ve farklı modelleri dahi mevcuttur. Bayan ferace modelleri, düğün ve nişan gibi etkinliklerde de rahatlıkla kullanılabilir.

En şık ferace modelleri

Aynı şekilde, hac ve umre ibadetleri sırasında giymeniz de mümkündür. Ferace satın alırken ilk dikkat etmeniz gereken şey, bedenidir. Fiyonklu ve belden bağlamalı ferace modelleri vücudunuza hem daha rahat oturacak hem de daha pratik bir kullanıma sahip olacaktır. Aynı şekilde, daha sportif bir görünüm sergileyeceklerini söylemek de mümkündür. Bedeninize göre, büyük beden ferace modelleri de seçmeniz gerekebilir. Beden dışında dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da, elbette renk ve tasarımdır. Ferace tasarımları her yıl sezon modasına göre değişiklik göstermekte ve yeni renkler kullanılmaya başlanmaktadır. Şıklığına özen gösteren hanımlar, bu değişiklikleri yakından takip eder ve daima yeni sezon ferace modelleri kullanmaya çalışır.

Ferace modeller ve fiyatları

Ferace modelleri; eşarp, şal ve çanta ile kombinlendiğinde hem tesettüre uygun ve hem de şık bir görünüm elde etmek mümkün olmaktadır. Yeni sezon ferace modellerinde, koyu renkler ve bir boy büyük bedenler modadır. Yani ferace satın alırken bir boy büyük bedende olmasına ve en az ayak bileklerinize dek uzanmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Koyu renk tercihi yapmak, kombin bakımından size kolaylık sağlayacak ve feraceyi kullanabileceğiniz yerlerin sayısını da artıracaktır. Miss Tesettür web sitesi, sizlere gerek yeni sezon ferace modellerini ve gerekse de ferace modellerinde renkli tasarımları çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Web sitemizden online ferace satın almanız ve kapıda ödeme yapmanız mümkündür.