Dolar : Alış : 8.3082 / Satış : 8.3232
Euro : Alış : 9.6985 / Satış : 9.7160
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul17°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 38 Kategoride 2404 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

En Uygun Fiyatlı Eeose Forte Kaş ve Kirpik Serumu Hekimoğu Sağlık’ta

16 Kasım 2016 - 2.777 kez okunmuş
Ana Sayfa » Sağlık » En Uygun Fiyatlı Eeose Forte Kaş ve Kirpik Serumu Hekimoğu Sağlık’ta
En Uygun Fiyatlı Eeose Forte Kaş ve Kirpik Serumu Hekimoğu Sağlık’ta

Kaşlar, alın kemiği üzerinde yer alan özel bir kıl grubunun adıdır. Kalın ve kısa olan kaş kılları, bulundukları konum itibariyle kavisli bir yapıya sahiptir. Ortalama uzunlukları 10 mm olup, kadınlarda erkeklere kıyasla çok daha dar bir yapıları vardır. Asıl görevi gözleri korumak olan kaş kılları, günümüzde kirpik ile birlikte kadın güzelliğinin en önemli kısımlarından biri olarak kabul edilmektedir. Nitekim biçimli ve kıvrımlı, ince kaşların yüz güzelliğine olan katkısı tartışmasızdır. Bu durum, kirpik kılları için de geçerlidir. Göz kapağı üzerindeki bu özel kıl grubunun kadınlarda uzun, biçimli ve kıvrımlı olması beklenmektedir.

Kaş ve Kirpik Bakımı Nasıl Yapılır

Aynı şekilde, kirpikler birbirinden ayrı ve tek tek seçilebilir olmalıdır. Kadın yüz güzelliği için olan önemleri nedeniyle, kaş ve kirpik bakımı büyük önem taşıyan bir husustur. Kaş ve kirpik bakımı, bu kılların gür, biçimli ve sağlıklı bir şekilde görünmelerini sağlayacaktır. Bakımı ihmal edilmiş kaş ve kirpikler ise hızlı bir şekilde kuruyacak ve hatta tel tel dökülecektir. Kirpik ve kaş bakımı için kadınların kendi aralarında kullandığı çok sayıda kulaktan dolma yöntemler olsa da, bu hassas bölgelere ne olduklarından emin olmadığınız hiçbir şeyi sürmemeniz gereklidir. Aksi takdirde, sadede kaş ve kirpik sağlığı değil, cilt sağlığı dahi tehlikeye atılmış olur.

Eeose Forte Kaş Ve Kirpik Serumu

eeose-forte-kas-ve-kirpik-serumu-guclendirilmis-formul_145Kaş ve kirpik bakımı, etkinliği kanıtlanmış dermatolojik ürünlerle yapılmalıdır. Eeose Forte Kaş Ve Kirpik Serumu, bu bakımdan sektördeki en etkili ürün sayılmaktadır. Hayal ettiğiniz kirpiklere sadece 14 gün içinde kavuşmanızı sağlayan Eeose Forte Kaş ve Kirpik Serumu, rimel ve takma kirpik kullanmadan doğal sonuçlar elde etmenizi mümkün kılar. Kaş boyası, kaş farı, kalıcı kaş makyajı gibi yöntemler kullanmanıza gerek yoktur. Bunlar yapay görünümlü yöntemler olup, kalıcı da değillerdir. Üstelik yanlış uygulanmaları halinde cildinize kalıcı hasarlar vermeleri de mümkündür. Eeose Forte Kaş Ve Kirpik Serumu ise bu gibi riskler barındırmaz, kaş ile kirpiklerinizi etkinliği kanıtlanmış doğal yöntemlerle güçlendirir ve hayalini kurduğunuz bakışlara sahip olmanızı sağlar. Eeose Forte Kaş Ve Kirpik Serumu, Hekimoğlu Sağlık web sitesinde www.hksaglik.com uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika