HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 38 Kategoride 2811 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bursa’da Masajın Adresi Nil Masaj Salonu

24 Ekim 2017 - 4.459 kez okunmuş
Ana Sayfa » Sağlık»Bursa’da Masajın Adresi Nil Masaj Salonu
Bursa’da Masajın Adresi Nil Masaj Salonu

Bir masaj terapisti, vücudun yumuşak dokularını ve kaslarını manipüle etmek için çeşitli teknikler kullanan kişidir. Dokunma, ovma, basınç uygulama ve titretme gibi teknikler ile, masaj terapistleri ağrıyı hafifletir, yaraları iyileştirir, stresi azaltır, rahatlama sağlar ve müşterilerinin genel sağlıklı yaşamına yardımcı olur. Bir masaj terapisti, seansa başlamadan önce şunları yapar:

  • Müşterilerle semptomlar, sakatlanmalar ve arzulanan sonuçlar hakkında konuşur.
  • Vücudun ağrılı ya da gergin bölgelerini bulmak için müşterileri değerlendirir.
  • Kasları veya vücudun diğer yumuşak dokularını farklı tekniklerle manipüle eder.

Bursa Masaj Salonu

Masaj terapistleri yaralanmaları tedavi etmek ve genel sağlıklı yaşamı geliştirmek için yalnızca ellerini kullanabilecekleri gibi, sıcak taş ve kokulu yağlar gibi yardımcı ürünler de kullanabilir. Bir masaj on beş dakika kadar kısa olabilir veya bir saatten uzun sürebilir. Masaj terapistleri, pek çok farklı masaj çeşidinde uzmanlaşabilirler. İsveç masajı, derin doku masajı ve spor masajı bu çeşitlerden yalnızca birkaç tanesidir. Her halükarda, yapılan masajın türü müşterinin ihtiyaçlarına ve fiziksel durumuna göre belirlenir. Örneğin masörler yaşlı müşteriler için farklı, sporcular için daha farklı bir teknik kullanabilir. Bazı masaj türleri ise yalnızca belli bir müşteri tipine yöneliktir. Örneğin hamile kadınlara doğum öncesi yapılan masaj, böyledir.

Detay-resim-nilmasaj

Bursa'da Masajın Adresi

Bu açıklamalardan da anlaşılabileceği gibi, masaj yapmak bir uzmanlık işidir ve hem deneyim, hem de eğitim gerektirir. Rastgele yapılan yoğurma, sıkma gibi işlemler faydalı olmak bir yana, çeşitli yaralanmalara dahi sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle, yalnızca lisanslı ve sertifikalı masörler kullanan masaj salonlarını tercih etmek gereklidir. Nil Masaj Salonu, bu nedenle Bursa masaj salonu tercihleri arasında en özel ve en profesyonel hizmeti vermektedir. Sertifikalı profesyonel masörlerimiz, birden çok masaj çeşidinde uzmanlaşmıştır. Gerektiğinde tıbbi, gerektiğinde rahatlatıcı masaj uygulamaları yapabilirler. Hijyenik, sessiz ve duşakabinli masaj odalarımız günün stresini atmanızı ve benzersiz bir rahatlama elde etmenizi sağlayacaktır. Bursa masaj salonları içinde en deneyimli ve en profesyonel masörler ile çalışan Nil masaj salonu, web sitesi üzerinden rezervasyon kabul etmektedir. www.nilbursamasaj.com

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika