Dolar : Alış : 5.7470 / Satış : 5.7573
Euro : Alış : 6.3352 / Satış : 6.3466
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul21°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 38 Kategoride 2084 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Savunma Hattını Terk Eden Teröristler, Geride Canlı Bomba Saldırıları İçin ‘Feda Timleri’ Bırakıyor

29 Ocak 2018 - 1.324 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel » Savunma Hattını Terk Eden Teröristler, Geride Canlı Bomba Saldırıları İçin ‘Feda Timleri’ Bırakıyor
Savunma Hattını Terk Eden Teröristler, Geride Canlı Bomba Saldırıları İçin ‘Feda Timleri’ Bırakıyor

Mehmetçik ve ÖSO’nun başarılı taarruzlarının ardından ilk savunma hattını terk eden teröristler, geride sadece ‘canlı bomba’ saldırıları için ‘feda timleri’ bırakıyor.

Mehmetçik ve ÖSO’nun başarılı taarruzuyla birlikte teröristler ilk savunma hattını hızla terk ediyor. Örgüt, geride sadece ‘canlı bomba’ saldırıları için ‘feda timleri’ bırakıyor.

TERÖRİSTLER GERİDE FEDA TİMLERİ BIRAKIYOR

Birkaç kişilik sığınaklarda kendilerine bir hafta yetecek malzemeyle kamufle olup sürpriz saldırılar yapmak ve Türk taarruzunu yavaşlatmak isteyen ‘feda timleri’, kuşatma sırasında güvenlik güçlerinin içine dalarak intihar eylemi icra etmek üzere bekliyor.
BOMBA TUZAKLAMALARI YAPIYORLAR

Harekat kapsamında örgütün, özellikle Afrin kent merkezi çevresinde önemli ölçüde silah yığınağı yaptığı bilgileri Ankara’ya ulaşıyor.

Silah yığınağıyla birlikte örgütün yine kent merkezi ve çevresinde, tıpkı Güneydoğu ve Doğu Anadolu’daki il ve ilçe merkezlerindeki gibi hendek ve barikatlar ile bomba tuzaklamaları yaptığı belirtiliyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika