HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 38 Kategoride 2811 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ramazana Özel Çağrı’dan Kuran-ı Kerim Fiyatlarında İndirim

18 Mart 2020 - 505 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ads»Ramazana Özel Çağrı’dan Kuran-ı Kerim Fiyatlarında İndirim
Ramazana Özel Çağrı’dan Kuran-ı Kerim Fiyatlarında İndirim Kuran-ı Kerim, dinimizin kutsal kitabı olup okunması her Müslüman için bir vazife kılınmıştır. Kuran-ı Kerim okumak ruhun gıdası ve imanın temelidir. Zira yüce Allah’ın bizden istediklerini bu sayede doğrudan öğrenmemiz ve uygulamamız mümkün olmaktadır. Kuran-ı Kerim okumak, aynı zamanda faziletli ve sevap kazandıran bir iştir. Nitekim Hz. Peygamber, “Her zaman Kur’an okuyan kimseye şöyle denecektir: Oku ve yüksel, dünyada tertil ile okuduğun gibi cennette de tertil ile oku. Çünkü cennette yerleşeceğin yer, okuduğun ayetin son noktasındadır. Ne kadar okursan o kadar yükselirsin” buyurmuştur. Bu nedenle, her müminin fırsat bulduğu her an Kuran-ı Kerim okuması ve hatta okunmasını teşvik etmesi gerekmektedir.

30 cüz Kuranı Kerim çeşitleri

Ramazanda Kuran okumanın sevabı ise, diğer aylara kıyasen kat be kat fazladır. Zira bizzat Kuran-ı Kerim’de bildirildiği üzere, “Ramazan ayı, insanlara yol gösterici, doğrunun ve doğruyu eğriden ayırmanın açık delilleri olarak Kur’an’ın indirildiği aydır”. Bu nedenle, müminlerin Ramazan ayı boyunca Kuran-ı Kerim’i baştan sona okuyarak hatmetmeleri önem taşımaktadır. Nitekim bu amaçla basılan 30 cüz Kuran-ı Kerim adında özel bir baskı çeşidi dahi mevcuttur. 30 cüz Kuran-ı Kerimler, her gün bir cüz okuyarak Ramazan ayının başından sonuna kadar tüm Kuranı hatmetmeyi mümkün kılmaktadır. Yine bu doğrultuda, Kuran’ın her yerde okunabilmesini temin etmek için değişik baskı ebatları sunulmaktadır.

İsim baskılı özel kadife kaplı Kuran-ı Kerimler

Çağrı Hac ve Umre Malzemeleri web sitesi, Ramazana özel Kuran-ı Kerim fiyatlarında indirim yaparak, arzu ettiğiniz tüm baskı ebatlarına bütçenizi zorlamadan kavuşmanızı mümkün kılmaktadır. Sitemizdeki özel kadife kaplı Kuran-ı Kerim kategorisi, onlarca farklı çeşit Kuran içermektedir. Cep boy Kuran, çanta boy Kuran, rahle boy Kuran gibi farklı baskı çeşitleri bulabilmeniz mümkündür. Çocuklara, gençlere Kuran okumayı özendirmek ve yaşlıların işini kolaylaştırmak için özel kalem Kuran ve sesli Kuran çeşitlerimiz de mevcuttur. Arzu edilirse, Kuran-ı Kerim kapaklarına istenen ismin basılması da mümkündür. Çağrı Hac ve Umre Malzemeleri web sitesi, Kuran-ı Kerim bakımından en çok sayıda çeşidi en avantajlı fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Tüm siparişleriniz, ücretsiz kargo seçeneği ile Türkiye’nin her yerine teslim edilmektedir.  https://www.cagrihacumre.com/kurani-kerim

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika