Dolar : Alış : 7.8412 / Satış : 7.8553
Euro : Alış : 9.3868 / Satış : 9.4037
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul9°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 38 Kategoride 2416 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Pursaklar Belediyesi Gençleri Geleceğe Hazırlıyor

07 Mart 2017 - 2.601 kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim » Pursaklar Belediyesi Gençleri Geleceğe Hazırlıyor
Pursaklar Belediyesi Gençleri Geleceğe Hazırlıyor

Pursaklar Belediyesi bünyesinde hizmet veren Gençlik Akademisinde kültürden sanata, eğitimden spora birçok alanda Türkiye’nin geleceği olan gençlere yatırım yapılıyor.

Pursaklar Belediyesi bünyesinde hizmet veren Gençlik Akademisinde kültürden sanata, eğitimden spora birçok alanda Türkiye’nin geleceği olan gençlere yatırım yapılıyor. Milli ve manevi değerlerle eğitilen gençler, Pursaklar Belediyesi ile başarıya koşuyor.

Eğitimci geçmişe sahip olan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, gençlere verdiği önemi bir kez daha göstererek Pursaklar Gençlik Akademisi’ni hizmete açtı. Burada milli ve manevi değerlerine bağlı, ülkeye, millete hizmet edecek başarılı gençler yetiştirmek amaçlanıyor. Bir yıldır faaliyet yürüten Pursaklar Gençlik Akademisi’nde 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerinin başarısına katkı sunmak amacıyla okul derslerine yardımcı kurslar, kültür gezileri, spor faaliyetleri, diğer çocuklar için de sanatsal aktivitelerden bağlama, gitar, ney, keman, piyano gibi müzik eğitimleri veriliyor. Her hafta bir saat Safahat okumalarının da yapıldığı gençlik akademisinde aylık 256 saat eğitim ve sosyal aktivite yapılıyor.

Geleceğin toplumuna önemli projelerle katkı sunan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Gençler bizim geleceğimizdir. Düşünen, sorgulayan, üreten, milli ve manevi değerlere bağlı, vatan ve millet sevgisiyle dolu, özgüven sahibi gençler yetiştirmek, onların başarılarına katkı sunmak için bu projeyi hayata geçirdik” açıklamasında bulundu.

Büyük ilgi gören Pursaklar Gençlik Akademisine üye olan bu öğrencilere okul derslerine yardımcı olacak kurslar, eğitici ve kültürel geziler, sportif faaliyetler, müzik dersleri, rehberlik alanlarında hizmetler devam ediyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika