Dolar : Alış : 7.3029 / Satış : 7.3160
Euro : Alış : 8.8059 / Satış : 8.8217
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 38 Kategoride 2519 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Clinton’ın Kızı İçin Vakıf Çalışanını İntihara Sürüklediği Söylendi.

11 Ekim 2016 - 1.138 kez okunmuş
Ana Sayfa » Dünya » Clinton’ın Kızı İçin Vakıf Çalışanını İntihara Sürüklediği Söylendi.
Clinton’ın Kızı İçin Vakıf Çalışanını İntihara Sürüklediği Söylendi.

Wikileaks ile ortaya çıkan mail’lerde, Clinton’lar ile ilgili önemli detaylar su yüzüne çıktı. Chelsea Clinton için bir kurum çalışanını intihara sürüklediği söylendi.

Hillary Clinton’ın seçim kampanyalarını yürüten isim olan John Podesta’nın, wikileaks ile ortaya çıkan kişisel elektronik postalarının Ekim 2007 ile Mart 2016 arasındaki bölümünü içeren 2.086 e-mail’lik ikinci paket incelendi. Çoğunlukla başkan adayı Hillary Clinton’ın eşi Bill Clinton ve kızı Chelsea Victoria Clinton’la ilgili materyaller içerdiği görüldü.

“BILL CLINTON’IN CİNSEL HAYATI ONA ZARAR VEREBİLİR”

Politika uzmanı Brent Budowsky’nin, Podesta’ya yolladığı elektronik postalardan birinde, “Bugün, senin de tanıyacağın medyadan biriyle karşılıklı mailleştim. Bana, Clinton’lara yakın kişilerin, Bill Clinton’ın cinsel hayatının ona zarar vermesinden korktuklarını söyledi” ifadelerini kullandığı görüldü.

“‘ŞIMARIK CLINTON’ İNTİHARA SEBEP OLDU”

Bill Clinton’ın yardımcılarından Doug Band’in ‘şımarık çocuk’ olarak nitelendirdiği Chelsea Clinton’la ilgili Podesta’ya attığı bir diğer elektronik postada da, Clinton vakfının bir çalışanı olan Laura Graham’ın intiharına, Chelsea Clinton ile çalışmanın yarattığı stresin sebep olduğu savunuldu. Chelsea Clinton’ın da vakıf çalışanı Graham’ı intihara sürüklediği iddia edildi.

“CLINTON VAKFI CİDDİ PROBLEMLERLE KARŞI KARŞIYA”

Band, bir başka mail’de de, Clinton Vakfı’ndaki stresin, Yönetim Kurulu Başkanı Bruce Lindsay’de de ‘oldukça ciddi’ sağlık problemlerine sebep olduğunu ifade etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika