Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 38 Kategoride 2517 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Almanya’nın En Akılsız Hırsızları

06 Ekim 2016 - 881 kez okunmuş
Ana Sayfa » Dünya » Almanya’nın En Akılsız Hırsızları
Almanya’nın En Akılsız Hırsızları

Almanya’da bir binaya giren hırsızlar, güvenlik kamerasındaki görüntüleri nedeniyle “Almanya’nın en aptal hırsızları” olarak nitelendirildiler.
Almanya’nın Chemnitz kentinde bir binaya giren üç hırsız, güvenlik kamerasındaki görüntüleri nedeniyle “Almanya’nın en aptal hırsızları” olarak nitelendirildiler.

GÖRÜNTÜLERİ KAYDEDİLDİ

3 Ekim’de meydana gelen olayda hırsızlardan biri binanın merdivenlerinden çıkarken güvenlik kamerası tarafından görüntülendiğini fark ediyor. Ancak oradan uzaklaşmak ve arkadaşlarını uyarmak yerine diğer iki arkadaşını da alarak tekrar kameranın olduğu yere geliyor. Bu sırada hırsızların yüzleri kamerada net olarak görülüyor. Görüntülenmeyi engellemek için hırsızlar kamerayı yerinden sökerek götürüyorlar. Ancak görüntüleri çoktan kaydedilmiş oluyor.

ALMAN MEDYASINA KONU OLDU

Chemnitz Üniversitesi içinde bulunan tadilat halindeki binaya inşaat malzemeleri çalmak için girdikleri tespit edilen hırsızlar bu davranışlarıyla Alman medyasında, ” Almanya’nın en aptal hırsızları” sıfatıyla haber oldular. Görüntüler binanın sorumlusu Lars Fassmannn tarafından bir paylaşım sitesinde paylaşıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika