Dolar : Alış : 7.8761 / Satış : 7.8903
Euro : Alış : 9.2874 / Satış : 9.3041
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul20°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 38 Kategoride 2387 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Miyuki boncuk modellerinde yeni tasarımlar

17 Ekim 2016 - 2.933 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yaşam ve Toplum » Miyuki boncuk modellerinde yeni tasarımlar
Miyuki boncuk modellerinde yeni tasarımlar

Boncuk sektörü, yüzlerce yıldır üzerinde çalışılan ve her geçen gün yeni yeni çeşit ve modeller sunulan geniş bir sektördür. Boncuklar tarihten bu yana pek çok üründe kullanılmış olup, genellikle süsleme sanatında yerini bulmuştur. Eski kadınlar tülbent kenarlarını, oyaları, ev tekstili ürünlerini boncuklarla el emeği ile süsleyerek güzel ve cazip bir görüntü sunmak üzerinde çalışırlardı. Boncukların ışık ile buluştuğu zaman yarattığı ambiyans göz önüne alındığı zaman verilen emeğin boşa gitmediğini pek çok zanaatkar bilir. Boncuklar güzel bir görüntü yaratmanın yanı sıra pek çok hobi tutkununun yeni fikirler üretmesini de sağlarlar.

Miyuki boncuk, boncuklar arasında en küçük boncuk olarak bilinir. Halk tarafından kum boncuk ismi ile de anılan miyuki boncuk bu kadar küçük olmasına rağmen pek çok el sanatı alanında kendine genişçe bir alan yaratmaktadır. Son yıllarda en çok oyalarda kullanılan kum boncuk, işlendiği zaman oldukça şık ve klasik bir izlenim yaratmaktadır.
Kum boncukla pek çok farklı süsleme yapabilirsiniz. Öncelikle çok eski yıllardan beri süregelen kum boncuktan çakmak kabı, bileklik ve kolye, biblo gibi süslemeler yapabilirsiniz. Bunların sanat alanında eğitimleri de verilmekte olup, çok zaman ve uğraş isteyen, fakat sonuçları da bir o kadar mükemmel olan ürünlerdir. Bu ürünlerin satışı esnasında elde edilen gelir de bir o kadar iyi olacaktır ki, ortaya çıkaracağınız şık ve kullanışlı pek çok ürünü ticarete dökebilirsiniz.

Miyuki-boncuk-modellerinde-indirimli-satislar

Kum boncukların tek bir çeşitten oluştuğunu düşünenlere ithafen, miyuki boncuklar artık renk renk ve çeşit çeşit. Dikdörtgenden prizmaya, yuvarlaktan beşgene onlarca farklı miyuki boncuk bulmak mümkün. Üreteceğiniz el emeğinize göre farklı bir boncuk çeşidi veya birkaç farklı boncuk çeşidi seçebilirsiniz.

Miyuki boncuk modellerinde yeni tasarımlar için ise en çok tercih edilen nokta prestijboncuk.com ‘dur. Prestijboncuk.com uzun yıllardır boncuk sektöründe, pek çok boncuk çeşidine ev sahipliği yapmış, boncuk severlere geniş boncuk seçenekleri arasından hizmet vermekte olan bir satıcıdır. Kolay ödeme seçenekleri, eve kadar teslimat ve en uygun fiyatlar mevcuttur.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika