Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul15°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 38 Kategoride 2517 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Üvey Kızını Havuzda Boğan Adama 100 Yıl Hapis Cezası Verildi

23 Eylül 2016 - 1.424 kez okunmuş
Ana Sayfa » Dünya » Üvey Kızını Havuzda Boğan Adama 100 Yıl Hapis Cezası Verildi
Üvey Kızını Havuzda Boğan Adama 100 Yıl Hapis Cezası Verildi

Meksika’da geçtiğimiz yıl yüzme bilmeyen üç yaşındaki üvey kızını bir havuzun derin yerlerine atıp boğulmaya terk eden adam çıkarıldığı mahkemece 100 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Meksika’da Geçen sene Ağustos ayında yüzme bilmeyen üç yaşındaki üvey kızını bir havuzun derin yerlerine atıp boğulmaya terk eden adam çıkarıldığı mahkemece 100 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

ANNESİ UYURKEN DEFALARCA KEZ SUYA ATTI

İsmi sadece Jose David N olarak açıklanan adamın güvenlik kameralarından suya attığı üç yaşındaki kızı defalarca havaya kaldırıp suya attığı görülüyor. Cani adam yüzme bilmeyen küçük kızın su üzerinde kalma çırpınışlarını hiç bir şey olmamış gibi havuz başında izledi.

Güvenlik kamerası görüntüleri yayınlandığıda ülke genelinde büyük bir tepkiye sebep olmuştu. Olayın küçük kızın annesinin otel odasında uyuduğu sırada meydana geldi.

KASTEN BOĞUP ÖLDÜRMEKLE SUÇLU

Mahkemede ilk önce suçlamaları kabul etmeyen adam, mahkeme heyetinin kendisine güvenlik kamerası görüntülerini izlettirmesi üzerine suçunu kabul etti.

Mahkemenin yaptığı değerlendirmeden sonra mahkeme yargıçları Salvador Alonso Mejia, Ana Lilia Garcia Cardona ve Noe Reyes Millan cani adamı küçük çocuğu kasten boğup öldürmekten suçlu buldu.

100 YIL HAPSE MAHKUM EDİLDİ

Yargıç Garcia Cardona üvey babanın nasıl küçük kızı suya fırlattığını ve nefes almaması için kafasını suya bastırdığını anlattı. Üvey babanın avukatı ise küçük kızın havuz dışında öldüğünü ve üvey babanın küçük kızı boğmadığını söylemesine rağmen mahkeme üvey babayı 100 yıl hapse mahkum etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika